Logo Програма «Здоров`я матері та дитини»

Івано-Франківський симуляційний центр


   Один із чотирьох центрів симуляційного навчання для лікарів акушер-гінекологів та неонатологів, який було відкрито в червні 2013р. за сприяння україно-швейцарської Програми «Здоров`я матері та дитини». Високотехнологічні манекени: симулятор мами SimMom і новонародженої дитини SimNewB, виготовлені норвезькою компанією Laerdal та подаровані нам Швейцарською Конфедерацією, за допомогою яких на даний час Центр успішно працює на базі Обласного Перинатального Центру.

   Регулярні тренінги акушер-гінекологів та неонатологів на базі центрів симуляційного навчання розпочалися з жовтня 2013р.
   В Івано-Франківському симуляційному центрі працюють 6 тренерів з акушерства та 4 тренери з неонатології, а також інженер з комп`ютерних технологій.
   Центр проводить тренінги 4 дні на тиждень: 2 дні – по акушерству-гінекології та 2 дні по неонатології. Курсантами є лікарі та середній медичний персонал, які працюють в районах області та міста Івано-Франківська. Розроблено сценарії та проведено тренінги по тромбоемболії легеневої артерії, дистоції плічок, прееклампсії, еклампсії, післяпологових кровотечах. На даному етапі проводяться тренінги з надання серцево-легеневої реанімації дорослим, а також – СЛР при вагітності. Більшість курсантів успішно завершує тренінги та є задоволеними від проведених навчань, оскільки вони насправді підвищують свою кваліфікацію, удосконалюючи і теоретичні знання, і практичні навики. Звертається особлива увага на командну роботу, навички комунікації та наявність лідера в кожному симульованому занятті.

Чекаємо Вас!
Адміністратор програми: Мар'ян Яремко +380 50 675 5611
E-mail: ifperinatal@ukr.net